Studia / Akademia Osteopatii Sportowej

Wykładowcy

Na POLSKIEJ AKADEMII MEDYCYNY OSTEOPATYCZNEJ wykładają doświadczeni i renomowani osteopaci i naukowcy z wielu krajów. Dzięki ich pracy dydaktycznej, publikacjom i badaniom osteopatia stale się rozwija. Nasi wykładowcy są gwarancją wysokiego poziomu nauczania na PAMO.

Dr. med. K. Thomas Kia

DO, Chirurg i osteopata; od 10 lat zajmuje się nauczaniem, wydawca i autor publikacji: "Osteopatia integracyjna przy bólu kręgosłupa“; główne dziedziny działalności: osteopatia a przewlekłe schorzenia układowe, zaburzenia neuroendokrynologicznej osi stresu, dysfunkcja mitochondrialna, dysfunkcja matrycowa, medycyna mikrosubstancji odżywczych, detoksykacyjna i żywienia.

Serge Paoletti

DO (F) - Autor książki „Powięzie“ (Elsevier, 2000), międzynarodowej sławy autor publikacji i wykładowca od 1984. Od ponad 20 lat zajmuje się leczeniem wyczynowców, np. na Tour de France

Sascha Seifert

(D) Osteopata, 1. przewodniczący International Taping Association (ITA). Pracuje jako osteopata i dyrektor ds terapii w Centrum Terapii Holistycznej REHAmed Wilhelmshöhe w Kassel. Od 1998 fizjoterapeuta sportowy wielu wyczynowców z ramienia Niemieckiego Związku Olimpijskiego (DOSB). Od 2009 wraz ze swoim zespołem opiekuje się pierwszoligową drużyną piłki ręcznej MT Melsungen.

Philip Van Caille

DO (CH) - Wykładowca osteopatii od 1990. Specjalizacja: osteopatia w zgodzie z życiem i medycyna funkcjonalna, osteopatyczna funkcjonalna ortopedia szczękowa u dzieci i dysfunkcje związane z zespołem Costena.

Danny van der Ven

DO, Specjalista leczenia osteopatycznego dzieci i sportowców.

Uwe von Renteln

Mgr dietetyki (D) m.in. opiekun kadry narodowej w pływaniu, lekkiej atletyce i skokach do wody, pierwszoligowej drużyny piłki ręcznej kobiet i siatkówki mężczyzn w Lipsku oraz drużyny bokserskiej „Boxstall Sauerland“ i wolny współpracownik Uniwersyteckiej Kliniki Dziecięcej ds walki z otyłością.

A w szczególności sport wyczynowy i zawodowy – otwiera przed wykwalifikowanym osteopatą szerokie pole działania i możliwość wykorzystania swoich...

Tutaj znajdziesz program szkoleń w zakresie osteopatii sportowej 2013